PRO* серия


Стартер Al-Ko 46B 160FLA 4000MH Sadko Intertool Einhell Vorskla Vanguard Royal Grunhelm Vitals Greenzone Briggs Stratton Салют-5БC
1 106 ₴
- Готово до відправки
- Код: STR048
+380 (67) 415-77-32
Viber
- +380 (73) 415-77-32Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falcon |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
| Внутрішній діаметр | 47 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип запчастини | Стартер |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр храповика | 47 мм |
| Призначення інструмента | Газонокосарка |
| Відстань між протилежними отворами кріплення | 165 мм |
| Країна бренда | Германия |
- Ціна: 1 106 ₴


